Отель

База отдыха Русалка

цена от 800 ₴

Описание

База відпочинку "Русалка" підходить для сімейного, індивідуального відпочинку, для закоханих пар і для дружніх компаній. Співпраця з організаціями та дитячими установами. Поруч упорядкований пляж, базари, кафе і дискотека. Перша лінія, до о. Світязь 5 м. Затишні та сучасні номера. Територія: велика, постійно прибирається, акуратна та чиста. На територіі: волейбольний майданчик, дитячий майданчик, батут, тенісний стіл, велика та малі альтанки, місце та інвентар для приготування шашлика та юшки, зона барбекю. Розташування: спокійне, затишне, зручне. Автобусна зупинка, магазини – поруч, а харчові заклади, ринок та нічні заклади далі (до 5 хв).Чим сприятливе для спокійного відпочинку. Навпроти ліс. Відстань до озера: на самому березі озера Світязь. Власний пляж, чистий піщаний берег, озеро без заростів. Чисте, прозоре дно ( жовтий пісок без мулу). Біля берега мілко, зручне для відпочинку з дітьми.

Изменить даты, чтобы найти свободные номера

Заезд
Выезд
Номера и гости
Изменить

Доступные номера

 • База отдыха Русалка - EcoLux
  База отдыха Русалка - EcoLux

  EcoLux

  Завтрак не включен
  • 1 Большая двуспальная кровать 151-180 см
  800 ₴ Стандартная цена за 1 ночь • 1 номер • 1 гость
  Удалить

  Просторный номер. Двуспальная кровать, тумбочка, кофейный столик, стулья, шкаф купе, холодильник, электрочайник, плазменный телевизор Т2, посуда, постель, полотенца. Санузел (душ, туалет, умывальник-тумбочка, зеркало, средства гигиены).

  Количество номеров
  -
  0
  +
  800 ₴

Особые правила

 • Курение в помещении запрещено

Информация об услугах и удобствах на этой странице может быть не полной. За более подробной информацией необходимо обратиться в отель, используя контактную информацию, указанную в подтверждении бронирования